×
×

Ödeme Kuralları

Ödeme Kuralları 

Uçak bileti satın alma işlemlerinizi tam güvenlikli olarak yapabilirsiniz. Sanal pos işlemlerini desteklememektedir.

3D Secure sistemi ne kadar güvenli?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin MasterCard Kredi Kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına “SecureCode”, Visa Kredi Kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise “Verified by Visa” isimleri verilmektedir. Bankanız 3D Secure uygulamasını destekliyor ise, ilk ödeme işleminizde ekrana gelecek sayfa aracılığıyla sisteme kayıt olabilirsiniz.


3D Secure sistemine nasıl kayıt olunur?

Kartı kullanılan banka 3D Secure uygulamasını destekliyor ise; alışveriş öncesinde bankanın 3D Secure uygulaması ile ilgili web sayfası aracılığıyla, çağrı merkezi aracılığıyla ya da alışveriş sırasında ekrana gelecek olan 3D Secure sayfası aracılığıyla kayıt yapılabiliyor. Yalnızca 3D Secure ile yapılan işlemlerde anlık olarak kullanacağınız bir şifre ve kişisel bir mesaj tanımlamanız gerekiyor.

3D Secure sistemi nasıl çalışıyor?

Sitemizde yer alan online bilet satış bölümünden işlem yapmak üzere gerekli bilgiler her zamanki gibi giriliyor. İşleminizi yapmadan önce, 3D Secure uygulamasına kayıt olunduysa, kartla işlem yaparken ekrana gelen 3D Secure sayfasında daha önceden işlemlerde görüntülenmek üzere belirlenmiş olan kişisel mesaj görünüyor. Bu mesaj, işlemin banka tarafından onaylanmakta olduğunu gösteriyor. Ekrandaki ilgili alana 3D Secure işlemlerde kullanılan şifrenin girilmesi gerekiyor. 
Daha önceden kayıt yapılmadıysa ekrana gelen 3D Secure sayfasına kişisel bilgiler girilerek işlem sırasında kayıt olunabiliyor ve 3D Secure şifre belirleniyor. Şifrenin doğrulanmasının ardından işlemin tamamlanması için bankadan onay alınarak satış gerçekleştiriliyor. Böylelikle ödeme işlemi güvenli bir biçimde tamamlanıyor.

Havale ile ödeme yapabilmek için öncelikle ön rezervasyon işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra ilgili banka üzerinden havale işleminizi gerçekleştirip 0850 302 5000 numaralı çağrı merkezi hattımıza bilgi vererek biletinizi satın alabilirsiniz.

Bilet fiyatları TL olarak tahsil edilmektedir.
TL dışında bir döviz ile ödeme yapmak istediğiniz takdirde, ödenmesi gereken miktarı destek hattımıza sorunuz.
Ön rezervasyon ve bilet satın alma işlem günü birbirinden farklı günlerde ise önce destek hattımızdan biletinizin karşılığı olan TL rakamını öğrenerek havale işlemi yapmanız ve bilgi vermeniz gerekmektedir.
Bankaların mesai saatleri dışında havale yaptıysanız gerçekleştireceğiniz işlemler bir sonraki iş gününe kalacaktır.
Bankaların tahsil edebileceği havale masrafları, müşteri tarafından karşılanacaktır.