×
×

Goldtatil Gizlilik Bildirim

Goldtatil Gizlilik Bildirim

A. Goldtatil web sayfası ziyaretiniz sırasında, siteye erişmek için kullanmış olduğunuz IP adresinizi, erişim zamanınızı ve gerekli durumlarda internet servis sağlayıcınızın adını kaydeder. Site içerisindeki etkileşim, buna bağlı olarak sitenin güncellenmesi, istatistiksel bilgilerin tutulması amacı ile ayrıca erişmiş olduğunuz donanım ve yazılım ile ilgili bilgiler toplar.

B. Goldtatil sistemine tanımladığınız şirket ve kişisel bilgileriniz kontrat şartlarında belirtilenler hariç hiçbir üçüncü şahıs ile reklam, tanıtım veya pazarlama amacıyla paylaşılmayacaktır.

C. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

D. Goldtatil  kendi içerisinde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak amacıyla verilen bilgileri kullanabilir.

E. Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece Goldtatil ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

F. Sistemimizde tanımlamış olduğunuz şirket ve kişisel bilgilerinizi inceleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Goldtatil Güvenlik

1. Kişisel ve şirket bilgileriniz, satış bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz çeşitli güvenlik teknolojileri ile koruma altına alınmıştır.

2. Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler Internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme yöntemiyle korunur.

3. Size verilen parolayı gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu bilgiyi hiç kimse ile paylaşmayın. Sizin kullanıcı adınız ve parolanız ile yapılmış biletlemeler ve rezervasyonlar sizin tarafınızdan yapılmış kabul edilir. Bilgisayarınızı birkaç kişi paylaşıyorsa, bir sonraki kullanıcının bilgilerinize erişmesini engellemek için çıkış’ı kullanarak oturumunuzu kapatınız.

İletişim için:

Buranus Turizm

 

TFT ORGANİZASYON YATÇILIK TUR.TİC.LTD.STİ

 

Kızılarık Mah.2754 Sok No: 1 Oficity İşm Daire 16

Muratpaşa / ANTALYA - TÜRKİYE

Tel :0 242 325 63 63 - 1116

info@flybcc.com